14 Червня 2015
1533
Триває відпочинок дітей на літніх пришкільних майданчиках. Хтось ходить на екскурсії до музеїв, хтось — до пожежної частини чи на аеродром. Але основний час діти все ж таки проводять на майданчиках. Чим вони там займаються про це ми дізналися у минулу п'ятницю у 1-й школі
Триває відпочинок дітей на літніх пришкільних майданчиках. Хтось ходить на екскурсії до музеїв, хтось — до пожежної частини чи на аеродром. Але основний час діти все ж таки проводять на майданчиках. Чим вони там займаються про це ми дізналися у минулу п'ятницю у 1-й школі.
Пришкільний майданчик відвідує 60 дітей, які поділені на три групи. Дві з них якраз пішли у місто на екскурсії, а одна залишилась. І чого тут тільки не було: грали в шашки шахами, надували повітряні кульки і малювали на них власні автопортрети, грали м'ячем у “вибивного” і малювали на асфальті. А як це було — пропонуємо подивитися на фотографіях.
![ЗОШ №1, ЗОШ №1, Пришкільний майданчик, новини ніжина, головний портал ніжина, ніжин, нежин, новости нежин,](/image/news/fotovideo/140615_dity1.jpg)
![ЗОШ №1, ЗОШ №1, Пришкільний майданчик, новини ніжина, головний портал ніжина, ніжин, нежин, новости нежин,](/image/news/fotovideo/140615_dity2.jpg)
![ЗОШ №1, ЗОШ №1, Пришкільний майданчик, новини ніжина, головний портал ніжина, ніжин, нежин, новости нежин,](/image/news/fotovideo/140615_dity4.jpg)
Олександр Малаш