Завантаження ...
banner
banner

Паліндромна магія: 22.02.2022 поєднає долі майже 80 пар на Чернігівщині

wedding5.jpg

Другий день тижня, двадцять другий день календаря місячних фаз та другий місяця 2022 року – паліндромна дата 22.02.2022, яку очікують не лише астрологи, а й молодята. Саме завтра на послуги фахівців відділів державної реєстрації актів цивільного стану буде особливий попит, адже створити родину в такий особливий день прагнуть чимало пар.

«Весільний бум наприкінці лютого є цілком очікуваною подією. Таку кількість двійок хочуть бачити у своєму свідоцтві про шлюб багато молодят, тому завтра планується щонайменше 78 шлюбних церемоній на Чернігівщині. Водночас у цей день можна не тільки одружитися, а й урочисто подати заяву про державну реєстрацію шлюбу», – зазначила Ірина СВИСТУН, начальниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що ця кількість весіль не остаточна, адже у визначених містах існує послуга «Шлюб за добу», завдяки якій чоловіком та дружиною можна стати протягом 24 годин. Ознайомитися з умовами послуги можна за посиланням – https://www.sumyjust.gov.ua/shlyub-za-dobu/.

Зазначимо, що в Ніжині цього дня поєднають долі щонайменше 17 пар.


 

Gorod.cn.ua

Читати по темі: 22.02.2022 - дзеркальна дата: чим особливий день та як загадати бажання