5 Березня 2024
5608
![Учителька з Ніжина — переможниця конкурсу від Voice of America Learning English & Goglobal фото Учителька з Ніжина — переможниця конкурсу від Voice of America Learning English & Goglobal фото](/storage/thumbs/520/jgB/AEv/CFrvlSwqJNVMxmCG3nMPdaPX-metaNDMxNDc5OTY4XzgxNjI4MTUxMDU0MTgwNV8zMTQxNTYxNjU0MDIzOTI2NDgwX24uanBn-.webp)
Про це повідомляє Ніжинська міська рада.
Його мета — розповісти про Україну для якнайбільшої іноземної аудиторії. Щоб узяти участь у конкурсі, необхідно було написати публіцистичний матеріал англійською мовою, у якому розповісти про улюблене місце, місто або важливі історичні події.
![](/storage/media/7a/af/7aafd4f27096915ee673e5a877f6ad63.webp)
Фото: Банер конкурсу
За результатами конкурсу, які були оголошені на початку лютого, учителька англійської мови Ніжинської гімназії № 3 Шилова Людмила Олександрівна стала однією з переможців. Її робота була особливою, присвячена ніжинському огірку - символу нашого міста, що вразило експертів "Voice of America".
![](/storage/media/5e/ee/5eee70bcd8f85e8ec0a5f628057a8ec1.webp)
Фото: Людмила Шилова
Результатом цієї перемоги стало публікування тексту та детального плану уроку, розробленого разом з авторкою, на сайті VOA Learning English. Це величезний крок, який дозволить мільйонам людей по всьому світу, які вивчають англійську, поглибити свої знання про Україну та наше місто Ніжин!
Вітаємо цю творчу педагогиню з заслуженою перемогою! Нехай її творчість продовжує надихати і вчить нас більшому розумінню та поваги до нашої країни.