Завантаження ...

Ніжинські баскетболісти розбили чернігівський "молот"

28 травня в Ніжині відбулася гра 1/4 фіналу Кубку Чернігівської області з баскетболу серед чоловічих команд. Місцева команда "НДУ-Ніжин"приймала гостей з міста Чернігова - команду "Октябрский молот"

Октябрский молот, баскетбол, НДУ-Ніжин

28 травня в Ніжині відбулася гра 1/4 фіналу Кубку Чернігівської області з баскетболу серед чоловічих команд.

Місцева команда  "НДУ-Ніжин"приймала гостей з міста Чернігова "Октябрский молот". Програвши першу гру в Чернігові з рахунком 66-58, ніжинським баскетболістам потрібно було відіграти 8 очок різниці для проходження в фінальну частину змагань.

З першої хвилини ніжинці почали активно набирати потрібні для перемоги очки, і вже в перший чверті матчу виконали це завдання (33-11). Різниця в рахунку збільшулася з кожною чвертю гри на користь БК "НДУ-Ніжин" і наприкінці гри різниця в рахунку досягала 50 очок.

Впевнена перемога з рахунком 111-68, виводить ніжинців до фіналу Кубка Чернігівської області з баскетболу серед чоловічих команд 2017 року, що відбудеться 3-4 червня в м. Чернігові.