Завантаження ...
banner

Військові провели урок гідності в 16 Гімназії

В День визволення міста Ніжин від німецько-фашистських загарбників до навчально-виховного комплексу №16 завітали офіцери цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Північ” на чолі з полковником Дмитром Бородавко

НВК


В День визволення міста Ніжин від німецько-фашистських загарбників до навчально-виховного комплексу №16 завітали офіцери цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Північ” на чолі з полковником Дмитром Бородавко. 

Офіцери привітали педагогічний колектив та розповіли про заходи, які проводяться в зоні АТО для відновлення миру у Східних областях України. Також офіцерами цивільно-військового співробітництва було проведено урок гідності для учнів старших класів. Військовослужбовці, педагоги та учні вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО хвилиною мовчання та разом заспівали гімн України.

Школярі мали змогу ознайомитись з основними зразками стрілецької зброї, засобами індивідуального захисту та зв’язку, якими зараз оснащені військовослужбовці ЗС України.

 

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК

НВК