Завантаження ...
banner

Ніжинський коледж культури і мистецтв запрошує на День відкритих дверей

Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької оголошує набір студентів на новий навчальний рік на основі базової загальної середньої освіти на денну форму та заочну форму навчання


Комунальний вищий навчальний заклад "Ніжинський коледж культури і мистецтв імені Марії Заньковецької" Чернігівської обласної ради оголошує набір студентів на новий навчальний рік на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) на денну форму навчання та заочну форму навчання на базі загальної середньої освіти (11 класів).

Готуємо фахівців за спеціальностями:

1. ХОРЕОГРАФІЯ.
2. ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, ДЕКОРАТИВНЕ МИСТЕЦТВО, РЕСТАВРАЦІЯ.
3. МЕНЕДЖМЕНТ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ: 

НАРОДНЕ ІНСТРУМЕНТАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО (НАРОДНІ ІНСТРУМЕНТИ, ДУХОВІ, УДАРНІ ТА ЕСТРАДНІ ІНСТРУМЕНТИ. СПЕЦІАЛЬНИЙ МУЗИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ: БАЯН, АКОРДЕОН, БАНДУРА, ДОМРА, СОПІЛКА, ГІТАРА, СКРИПКА, КСИЛОФОН, ТРУБА, ТУБА, ТРОМБОН, ВАЛТОРНА, ФЛЕЙТА, ФОРТЕПІАНО, САКСАФОН, КЛАВІШНІ, ЕЛЕКТРОГІТАРА).
НАРОДНЕ ПІСЕННЕ МИСТЕЦТВО: 
o АКАДЕМІЧНИЙ СПІВ;
o НАРОДНИЙ СПІВ;
o ЕСТРАДНИЙ СПІВ.
ВИДОВИЩНО-ТЕАТРАЛІЗОВАНІ ЗАХОДИ.
4. ІНФОРМАЦІЙНА, БІБЛІОТЕЧНА ТА АРХІВНА СПРАВА.

Коледж проводить набір вступників (база 11 класів) на вакантні місця державного замовлення (II курс) на спеціальності : "Менеджмент соціокультурної діяльності", "Хореографія", "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

РАЗОМ З ДИПЛОМОМ ФАХІВЦЯ ВИПУСКНИКИ, ЩО ВСТУПИЛИ ДО КОЛЕДЖУ НА БАЗІ 9 КЛАСІВ, ОТРИМУЮТЬ АТЕСТАТ ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ ВСТАНОВЛЕНОГО ЗРАЗКА.

ЗАРАХОВАНІ В КОЛЕДЖ ОДЕРЖУЮТЬ СТИПЕНДІЮ НА ЗАГАЛЬНИХ ПІДСТАВАХ ТА ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ МІСЦЯМИ В ГУРТОЖИТКУ.

Контакти: 096-704-35-58 - Валентина Дмитрівна Юшко

(046-31) 2 - 33 - 67 - секретар
Наша адреса: м. Ніжин, вул. Овдіївська 49.
Наш сайт: nukim.org.ua