29 Травня 2019
1712
Цього тижня гуманістичний рух UAnimals запустив ініціативу #ековипускний, аби привернути увагу до інколи непомітної, але дійсно важливої проблеми. З радянських часів в Україні існує традиція на випускних
UAnimals закликають українців відмовитися від шкідливої звички та запустили ініціативу #ековипускний. До нас вже долучилися 3 міністри, які закликали школярів та їх батьків відмовитися від смертельної традиції.
![випускний, кульки, UAnimals](/image/news/misto/29052019_vupysknuy2.jpg)
![випускний, кульки, UAnimals](/image/news/misto/29052019_vupysknuy3.jpg)
![випускний, кульки, UAnimals](/image/news/misto/29052019_vupysknuy4.jpg)