Завантаження ...
banner

Савченко каже, що мусить стати президентом і не виключає диктатури

На думку народної депутатки України Надії Савченко, для зміни політичної системи країни необхідний період диктатури. Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху


На думку народної депутатки України Надії Савченко, для зміни політичної системи країни необхідний період диктатури. Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху. 

При цьому вона не виключила необхідності періоду диктатури. "Щоб змінити повноваження президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію - треба стати таким диктатором, який має все в своїх руках. Для того, щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", - зазначила Савченко.
 
На запитання про президентські амбіції Надія Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю. "Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу", - сказала вона.

dw.com