Завантаження ...
banner
banner

Юна волонтерка з Ніжина Діана Насібова зібрала понад два мільйони гривень для ЗСУ

Юна волонтерка з Ніжина Діана Насібова зібрала понад два мільйони гривень для ЗСУ фото

Удень навчається та відвідує гуртки, а ввечері плете з бісеру патріотичні браслети та брелоки, щоб зібрати гроші на ЗСУ: 12-річна ніжинка Діана Насібова за два роки назбирала на потреби наших захисників понад два мільйони гривень. Щовихідних дівчинка виходить на місцевий ринок і продає свої вироби, щоб зібрати гроші для військових. Також вона допомагає прилаштовувати у родини безпритульних тварин, — розповідає Суспільне.

Діана Насібова має свою колекцію шевронів. Їх їй подарували військові. Каже, змалечку допомагала тваринам, але з початком повномасштабного вторгнення розширила свою волонтерську діяльність і почала збирати гроші для військових.


Фото: Діана Насібова. Джерело: Суспільне Чернігів

"Спочатку війни ми тиждень пробули в Ніжині, а потім тато вивіз нас у Львівську область, у місто Мостиська, і коли ми повернулись, через місяць я вийшла з тваринами, але зрозуміла, що можу допомагати не тільки тваринам, а й військовим".


Фото: Колекція шевронів Діани Насібової. Джерело: Суспільне Чернігів

Аби закривати збори для захисників, Діана власноруч плете різноманітні вироби з бісеру і виставляє їх на продаж на ринку.


Фото: Дівчинка за роботою. Джерело: Суспільне Чернігів

Зараз на фронті воює дядько Діани. Дівчинка каже, це її стимул допомагати військовим. Зібрані кошти вона передає до місцевої церкви, звідки й надходять заявки на допомогу для захисників. Про все звітує у соцмережах.


Фото: Діана Насібова збирає гроші на ЗСУ. Автор: Світлана Насібова


Фото: Діана продає браслети та збирає гроші на ЗСУ. Автор: Світлана Насібова

"У нас є Всіхсвятська церква і отець Сергій — капелан військовий, кожної неділі з 2014 року їздить на фронт. Разом з ним почали купувати тепловізори", — каже Діана Насібова.

За два роки свого волонтерства Діана назбирала на потреби військових понад два мільйони гривень. Дівчинка каже, не зупиниться, поки не настане наша перемога.

Не полишає Діана й допомагати безпритульним тваринам. Прилаштовує їх в родини, а також обмінюється контактами з новими власниками, щоб і надалі підтримувати їх за нагоди. У себе вдома дівчинка також має трьох собак.


Фото: Дівчинка у притулку для тварин. Автор: Світлана Насібова

"У в нас нещодавно в Ніжині відкрився притулок, я туди їжджу, допомагаю, гуляю з собаками. Ми на кожних вихідних виходимо на ринок, тварини сидять у клітках, люди йдуть повз і якщо хтось так, скажемо, обере господаря собі або хтось обере собі тваринку, вони її забирають"

У 2022-му році Діана стала однією з переможців першої Всеукраїнської зоозахисної премії.


Фото: Діана Насібова під час вручення премії. Автор: Світлана Насібова

Батьки пишаються дівчинкою і підтримують у всіх починаннях. Її мама Світлана разом з донькою продає патріотичні вироби та допомагає закривати збори як для тварин, так і для військових.


Фото: Світлана Насібова – мама дівчинки. Джерело: Суспільне Чернігів

"Я розуміла, що їй потрібно чимось зараз відволіктися. Я вам хочу сказати, якщо раніше вона дуже боялась цих тривог, сирен, то коли вона стояла на ринку, вона взагалі нічого не боялась. Літак летить, їй не страшно, головне зібрати кошти для військових, головне прилаштувати тварин".

Як повідомляв MYNIZHYN, наймолодший волонтер БО "Благодійни фонд "Українська незламна душа" — Влад Бочковський. Юний волонтер кожного дня відкладає кошти, які дають йому на булочки в школу. Ця ідея виникла у самого Влада, батьки підтримали його та допомагають. Також ми розповідали про багатодітну родину Ковшут з Ніжина. Живуть вони дуже скромно, рахують кожну копійчину. Фінансово підтримувати хлопців на передовій не в змозі, проте "мають руки" і бажання допомагати. Тому і знайшли свою “нішу” у волонтерській роботі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі