Завантаження ...
banner
banner

Ви не повинні цього соромитися: 12 речей

Ви не повинні цього соромитися: 12 речей фото

Нині соціум диктує власні правила, згідно з якими ми маємо бути однакові і жити, як прийнято, але ви можете банально не пристати на його пропозицію? У вас інший погляд на світ, у вас інші звички і цінності, а оточення намагається за це присоромити вас, змусити хвилюватися. Таким чином, ми заганяємо себе в рамки однаковості. Тож, за ці 12 речей вам ніколи не має бути соромно, — пише Затишок.

1. Турбота про себе

Ми повинні дбати про інших, це – аксіома. Але що щодо себе? Подбати про себе можна по-різному: відправитися у відпустку, побалувати себе улюбленою стравою, почитати книгу або сходити в салон краси.

2. Ваші емоції

Нас з дитинства привчають ховати емоції, але чи потрібно це робити? Що б ви не відчували, не соромтеся це висловити.

Люди, які регулярно використовують когнітивну терапію, щоб зрозуміти, що вони відчувають, стають більш вправними в управлінні своїми емоціями. В результаті ви станете менш сприйнятливі до маніпуляцій і негативного настрою.

3. Коло спілкування

Ви самі можете вирішити, кого впускати в своє життя і з ким проводити більшу частину свого часу.

Відповідно до закону середніх значень Джима Рона, найближче оточення середньої людини складається приблизно з п’яти чоловік, з якими вона відчуває себе спокійно. Це не так вже й багато, тому треба цінувати цих людей і можливість спілкуватися з ними.

4. Робота

Молодих людей часто критикують за вибір подальшої сфери діяльності. У такі моменти важливо пам’ятати, що саме вас привабила та чи інша область діяльності, і яку користь світу ви зможете дати світові завдяки своїм вибором. Раціональність – це добре, але вибір потрібно робити своїм серцем.

5. Прощення

Думки про ці негативні ситуації постійно повертають вас в минуле і заважають жити в сьогоденні. Прощення – це ключ до майбутнього, воно звільняє наше життя і дозволяє рухатися вперед.

6. Оптимізм

Людина, яка живе надією, часто дратує тих, хто впевнений, що в житті завжди треба готуватися тільки до гіршого.

Але перебування в мріях і надіях збільшує тривалість життя, знижує рівень стресу і дозволяє легше справлятися з життєвими негараздами.

7. Позитивне мислення

У житті буває всяке, але потрібно вміти зберігати позитив і в кожній ситуації бачити щось хороше. Це зробить вас психологічно стійкою людиною, а вашу подорож по життю – максимально приємною.

8. Самовираження

Зрозумійте, хто ви насправді, яка ви людина, які ваші уподобання. А після – йдіть за своїм серцем. Адже потім на старості ви будете шкодувати, якщо щось не зробите. Не турбуйтеся про те, що думають інші.

9. Думки про минуле

Робота над помилками важлива не тільки в школі. Будь-яку життєву ситуацію потрібно розглядати і виносити з неї уроки. Але не зациклюйтеся занадто сильно, в світі немає нічого постійного.

10. Прийняття себе

Ваше тіло – унікальна річ, воно здатне на багато, але тільки тоді, коли ви себе приймете повністю. Краса йде зсередини, і якщо ви самі себе не любите, ніхто не зможе вас полюбити.

11. Харчування

Не дозволяйте іншим людям вказувати вам, що їсти. Прислухайтеся до власного тіла, воно само розповість вам, яка пожива йому потрібна. Зверніться до фахівця, який допоможе вам розробити оптимальний раціон харчування.

12. Ваш розвиток

Сіра маса не прощає кому-небудь спроб стати кращим. Не слухайте нікого і продовжуйте працювати і рости. Ваш рух вгору приносить користь не тільки вам, але і всьому світу. А заодно ви дізнаєтеся, щирі люди вас оточують або заздрісники.

Як повідомляв MYNIZHYN, для того, щоб виховати людину зі здоровою психікою, батьки мають говорити дітям правильні фрази з дитинства. Треба ретельно стежити за своїми висловами, щоб не нанести травму. Які ж важливі слова повинен сказати кожен батько доньці — читайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі