Завантаження ...
banner

Про них не варто розповідати навіть найближчим: п'ять речей

Про них не варто розповідати навіть найближчим: п'ять речей фото

Не на всі теми варто вести відверті розмови навіть з близькими людьми. У будь-якого одкровення повинні бути рамки, за які не варто виходити. Що не варто обговорювати навіть у колі найближчих — чиатйте далі, — пише Затишок.

1. Чужі секрети

Якщо вам довірили таємницю, будьте ласкаві зберігати її як зіницю ока, і не розповідати про неї нікому. Недарма вас вибрали, як зберігача цього секрету, не варто зловживати довірою і видавати чужі таємниці.

Навіть якщо вас дуже просять розповісти, і маніпулюють якимось речами. Будьте вищі цього: розкривати чужі секрети як мінімум підло, і не варто опускатися до цього, навіть якщо прохання виходить від рідної людини.

2. Не розповідайте подробиці ваших планів, бізнес-ідей, починань

Іноді подробиці майбутньої справи, можуть поставити під загрозу її продовження. Бо навіть серед близьких людей можуть виявитися злодюжки ідей, заздрісники і просто люди з негативною енергетикою.

Такі просто будуть рубати вам шлях до успіху своїм песимізмом, або просто скористаються вашою ідеєю раніше, ніж ви зумієте втілити її в життя.

3. Подробиці вашої роботи, робочих стосунків, у тому числі, що стосуються професійних таємниць, теж повинні залишатися в строгому секреті

Не забувайте про таке явище, як професійна етика, особливо, якщо ви медик, вчитель, працівник поліції, органів соціального захисту і т. д. Подробиці історій, які ви дізнаєтеся в рамках роботи, не повинні виноситися на обговорення за межі вашого робочого місця.

За деякі подробиці ви може ще й понести покарання, якщо це буде, наприклад, порушення лікарської таємниці, таємниці усиновлення і т. д. Поясніть цікавим родичам, що не маєте права базікати про свої справи з людьми, які не мають стосунку до цієї організації.

4. Намагайтеся не розповідати навіть близьким про те, як у вас все добре в сім’ї

Щастя – любить тишу, про нього не варто кричати, або того гірше – хвалитися ним. Якщо у вас люблячий чоловік, діти слухняні і повний достаток – просто порадійте за себе, не привертаючи особливої уваги широкої публіки.

5. Уникайте і подробиць ваших сварок з близькими, колегами та іншими людьми з вашого оточення

Не варто втягувати у конфлікт людей, які не мають відношення до нього. Нехай те, що відбувалося між вами і кривдником у момент сварки – залишиться секретом, відомим тільки вам: зайві розмови можуть тільки нашкодити взаєминам.

Як повідомляв MYNIZHYN, під час сварки дуже легко ранити різким словом або необдуманим вчинком, однак прихована образа може ще довго жити у серці партнера, ускладнюючи взаєморозуміння між вами. Ось список із семи речей, які краще ніколи не робити, посварившись з близькими, щоб потім ні про що не шкодувати.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: