Громадський бюджет - це частина коштів міського бюджету, щодо якої мешканці міста самостійно обирають на що їх витрачати шляхом голосування, результати якого мають пряму дію, незалежно від волі
Раніше ми писали: Від громадського бюджету залишилась лише одна назва?
2. Мобільний ІгроХАБ - проект передбачає створення мобільного ІгроХАБу на базі Ніжинського міського молодіжного центру з використанням сучасного дидактичного матеріалу. Коштує 99 тис. 600 грн.
3. Здоровий спосіб життя – шлях до досконалості - встановлення модульних трибун на 80 місць на території Ніжинської дитячо-юнацької спортивної футбольної школи , встановлення сучасного освітлення, побудови облагородженої території близько 300 м2 для гостей та вболівальників, встановлення сучасного електронного табла. Коштує 395 тис. 550.
Коштує 252 тис. 990 грн.
- лабораторія з робототехніки та проектної діяльності для учнів 1-6 класів.
Коштує 350 тис. грн.
7. Створення ІГРОВОГО КОМПЛЕКСУ на території мікрорайону - існуючий майданчик, який знаходиться на вул. Об'їжджа, 120 та Незалежності, 23 (передбачений для обслуговування мешканців 2200 квартир) був споруджений близько 30 років тому і ніколи не ремонтувався. Новий ігровий комплекс коштує 200 тис. грн. Зараз майданчик виглядає так:
9. Створення Скейт-парку для заняття екстремальними видами спорту (ролики, скейт-борди, велосипеди BMX, MTB, самокати (scooter)) - реалізувати будівництво скейт-парку (сучасне спеціально облаштоване місце для екстремальних видів спорту) пропонують на території спортивного майданчика за адресою вул. Шевченка, 96 б. Коштує це 400 тис. грн.
10. Громадський простір в Театральному сквері - проект передбачає встановлення вуличного столу для настільного тенісу, вуличного столу для гри в шахи та вуличного столу для настільного футболу на території Графського парку. Коштує 100 тис. грн.
11. Університетська набережна - благоустрій пішохідної зони від мосту «Театральний» до скверу біля Нового корпусу Ніжинського державного університет ім. М. Гоголя. А саме - облаштування зон відпочинку з оглядовими локаціями у напрямку р. Остер. Та малими архітектурними формами: лавами, ліхтарями, урнами для сміття. Монтування лінії освітлення даної пішохідної зони.
Коштує 386 тис. 900 грн. Зараз ця пішохідна зона виглядає так:
Всі фото взяті з проектів допущених до участі у Громадському бюджеті